Jump to content


Photo

Lip glossi


  • Please log in to reply
564 replies to this topic

#421 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 01 November 2008 - 05:39 PM

V Muellerju pa Mercatorjevih drogerijah. Za Limoni in Douglas nisem ziher.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#422 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 01 November 2008 - 05:41 PM

Kaj res? woot.gif
Jaz bom šla pogledat za shiny nude rose..se mi zdi pa precej podoben mojemu Bourjois #33 se mi zdi identičen.Pa imajo tile AD-ji kaj shimra?
  • 0

#423 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 November 2008 - 05:44 PM

Kolikor sem brala ocene uporabnic, naj bi bili brez shimmra.
Meni je to še poseben plus, ker imam doma same shimmraste, pa bi zdej raje imela en tak tapravi, polnoprekrivni nude gloss, kot nadomestilo za šminko.

V Mullerju pa nisem nikjer videla AD stojala. Verjetno nisem bila dosti pozorna, ker ga nisem prav iskala.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#424 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 01 November 2008 - 06:01 PM

Pri nam je stojalo nasproti Essence.Ampak da so pod 10€..si prav pogledala, ker jaz sem ko sem kupila Bourjois glos sem gledala pri AD-ju pa so bili nekje 15-18(mislim da sem prav gledala).
Meni je bila popona nude šminka od Loreala almond creme ki sem jo jaz idiot izgubila.Grem pa v kratkem po novo.

Upam da tile gloski ne izsušujejo ustnic.
  • 0

#425 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 November 2008 - 06:07 PM

Brala sem na sosednjem forumu in so punce napisale, da so malo pod 10€. Ne vem pa koliko so v resnici.
18€ pomoje niso, to se mi zdi že malo preveč za AD. Konec koncev za 5€ več dobiš že Chanel gloss.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#426 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 01 November 2008 - 06:16 PM

ja sem šla prebrat.Kaj pa vem kaj sem potem gledala hmm.gif
Dilema ti vem da si imela grape freeze od diorja daj mi malo povej kakšna je pigmentiranost in kako gost shimer vsebuje glosek prosim oops.gif
  • 0

#427 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 November 2008 - 06:29 PM

Nisem jaz imela Grape Freeze, žal.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#428 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 01 November 2008 - 06:37 PM

Pardon..Jeanette ga je imela oops.gif biggrin.gif
  • 0

#429 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 01 November 2008 - 08:49 PM

Jst sem ga mela, ja. biggrin.gif
No...kolikor se spomnim....glos je v tubici zgledal kot vijoličen z bleščicami. Ko sem ga pa dala na ustnice je to izpadlo kot same bleščice, ki so so se svetle v vijola odtenkih. Lih zaradi tega meni ni bil tako všeč, ker se je glos potem res močno bleščal. V bistvu je notr strpanih enih ogromnih bleščic. upam, da sem kaj pomagala.
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#430 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 November 2008 - 09:37 PM

November, kdaj bo teb ratal vse te glosse porabit? tongue.gif Jaz imam trenutno štiri, pa mi je že to tumač.
Edino enega nude si skos želim, pa se še vedno nisem dokopala do njega.
Odločam se zej med tem ARTDECO ali pa MAC Oyster Girl. Bomo vidli, kak bo naneslo ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#431 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 02 November 2008 - 11:52 AM

Mac ima C-thru popolnom nude(pa bolj negovalni so mac-ovi biggrin.gif ).P saj če tak gledam jih dejansko sploh nimam veliko..z enimi 7-dmimi se mažem(upoštevaj da gre en chanelov in sante že proti koncu) biggrin.gif .

Jeanette, hvala zdej se odločam med grape freeze in TEMLEM odtenek Fizzy Lemonade ali pa Hawaii Coco biggrin.gif
Pa slavnega Nicota(Mac) si bom naročila..potem imam pa zaenkrat dovolj zaloge za par mesceu(upam laugh.gif )
  • 0

#432 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 November 2008 - 12:29 PM

Mene je pri Tinted Lipglassih začelo motit to, da so res ful gosti in če ga namažeš mejčken bolj na debelo, imaš tak prav težek, zapacan občutek na ustnicah.
Imaš kako sliko od C-Thru? Kolegica mi je rekla, da se ga na žnablih praktično ne vidi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#433 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 02 November 2008 - 01:03 PM

Teta ga je imela nekaj časa nazaj če se prav spomnim..vem da ni bil neki ful pigmentiran kot ostali lipglasi ampak se je malo videlo na ustnicah..bolj tak natur(ampak svetlejše od ustnic).Je pa verjetno ta odtenek manj viden od Oyster girl, ja.Kaj ni OG rahlo rozast?
Ja, je pa tores da so zelo pacasti, če jih naneseš preveč..jaz sem sprva mislila da je vazelinast občutek kot je pri Chanelu npr. ampak so še 10x bolj..
  • 0

#434 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 November 2008 - 04:07 PM

Da se C-thru praktično nič ne vidi na ustnicah? To mi je pa ful čudno, a ni tale odtenek ful nude, ubitvu že prav kožna barva?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#435 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 02 November 2008 - 04:20 PM

jaja, Sarah se vidi, pravim da ni tolko pigmentiran kot npr.Laquer kolekcija..in ker je barva bolj natur in so tak vazelinasti še zato.
  • 0

#436 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 November 2008 - 04:24 PM

Moja je bila replika na Dilemin post drugače, hehe tongue.gif

Drugače pa sem jaz stestirala nove Diorkisse in mi niso, preveč prosojni so in preveč weet look, steklen sijaj ali kako se kliče. Jaz sem hotla kakaega lepega mareličnega pa me ni niti eden prepričal.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#437 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 02 November 2008 - 04:37 PM

Aja biggrin.gif

Katere Diorkisse? woot.gif (a v tubicah samo ne ona verzija kot jo imaš ti npr. Mint lemonade)
  • 0

#438 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 November 2008 - 04:40 PM

November, odtenek Oyster Girl je baje svetlo bež s samo hintom baby pink. Naj bi bil zelo nežen, ampak dokaj prekriven in baje super posvetli ustnice in da ravno pravi lesk (ne preveč moker/steklen).
Zdej sem brala na makeupalley in je izjemno pohvaljen, ima ogromno komentarjev in vse ga ful hvalijo kot enkraten nude/bež gloss za sexy poudarjene ustnice, ko hočeš imet bolj močan očesni MU.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#439 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 02 November 2008 - 04:44 PM

Dilema You re killing me laugh.gif (najraje bi kar tega še kupila).
A je imel Nico precej gost raznobarven shimer Dilema?
  • 0

#440 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 November 2008 - 04:54 PM

Oyster naj bi izgledal takole nekako.

http://www4.slikomat.../got-oyster.jpg

November, te tanove Diorkisse, sej se starih ne dobi več. tongue.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users