Jump to content


Photo

Izkazovanje "ljubezni" v javnosti


  • Please log in to reply
197 replies to this topic

#141 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 February 2007 - 10:41 PM

Otročje ste. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#142 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 February 2007 - 10:42 PM


Ti pa z nami vred. IPB Image

Sicer bom pa tak to jutri pobrisala (oz. bo pobrisano), čutim na vodi.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#143 logic

logic

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 14 February 2007 - 10:43 PM

QUOTE(Jenna @ 14. 2. 2007 - 22:39) View Post

A se gremo tega?
Jaz pa bi povedala, da logic glede na to, da nima ne avatarja in ne podpisa, pravzaprav ne ve, kaj bi rada od življenja, se še išče, nima lastne identitete... glede na poste pa je nezmožna kakšne resne komunikacije z osebami, ki ne delijo identičnega mnenja kot ga ima ona, poleg tega pa se zaradi te nezmožnosti oddaljuje od predmeta debate k nekim totalno neumnim ocenam, tematikam. Najbrž je imela tudi kup problemov v preteklosti, kateri odražajo njen gnev do vsega, kar ne laja v isto smer, kot laja sama. In najbrž jo fant vara z najboljšejšo prijateljico. IPB Image

Zdaj pa še malo, pa bom vse OTje (da, vključno z mojimi) pobrisala. mad.gif



Spet tvoj post največ pove prav o tebi. Sama se na ta nivo nisem spuščala.
  • 0

#144 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 February 2007 - 11:01 PM



Humor ti tudi nije jača strana, vidim.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#145 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 15 February 2007 - 11:11 AM

Na kratko povedano - dojenje vsem na očem me moti. Resnično. rolleyes.gif Mislim, da je to le ena intima med otrokom in mamo, ki naj zato intima tudi ostane.
Motijo me tiste ženske, za katere je prav očitno, da se s tem ''ponašajo'' in se veselo razkazujejo, kot da so edine, ki lahko dojijo otroka. Prav tako se mi ne zdi primerno, da nekatere mamice dojijo otroka še takrat, ko to sploh ne bi bilo več primerno. Mislim no, vse ima nekje svoje meje.
Mogoče je moja nenaklonjenost dojenju ''v javnosti'' kaka potlačena posledica dejstva tongue.gif , da sama nisem bila dojena...pa sem vseeno še živa (ko že večina veselo propagira, da je dojenje oh in sploh najboljše).
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#146 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27221 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 15 February 2007 - 09:47 PM

Danes je bla sestrična pri nas,a je tamali bonbonček (okoli pol leta stara) začela jokat. In čez neki časa utihne, meni pa sploh ni blo jasno kako je tko hitro utihnila, nakar ugotovim, da jo je čisto neopazno dojila. Sploh nisem zakapirala par minut laugh.gif Skratka, kar hočem povedat je, da je res blo ful neopazno, čisto diskretno, ni kr neki joške vrgla vn in jo kazala tipo 'Lejte, lejte', kar se mi je zdelo res ful v redu.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#147 šMinka*

šMinka*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 25 June 2009 - 08:07 PM

meni je pa v javnosti glih najbolš. mislim na kakih samotnih placih.
v gozdu, ponoč na klopci, za kako stavbo kjer ne hodi glih folk. edin na wcju ni fajn k ti folk touče po vratih.
  • 0
"Life changes with the right pair of shoes." Cinderella ♡

#148 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15567 posts
  • Gender:Female

Posted 30 June 2009 - 05:11 PM

Samotni placi niso javnost.

QUOTE(Jenna @ 26. 3. 2006 - 21:15) View Post

.
(sem namreč zapazila, da se tega lizarjenja in šlatarjenja poslužujejo predvsem nikakvi ljudje, ki bi radi celemu svetu pokazali, da so našli nekoga, haha IPB Image ).
.


Sem malo za nazaj brala in me je tole ful nasmejalo! laugh.gif laugh.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#149 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 June 2009 - 06:52 PM




evilgrin.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#150 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 30 June 2009 - 08:21 PM

Jaz bi enkrat rada na tri-mač-pouno-nabasanem koncertu, sred najljubšga komada twisted.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#151 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 30 June 2009 - 09:14 PM

Jst si enkrat želim v javnosti seksat pred tapravim medvedkom pujem, huddddo!!!

IPB Image
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#152 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 30 June 2009 - 10:50 PM

lol1.gif lol1.gif Princess, tebi se trga. laugh.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#153 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45609 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 May 2012 - 03:29 PM

Torej, da nadaljujem trend obujanja prastarih tem v tem ljubezenskem podforumu in delim z vami naslednjo anekdoto:

Par dni nazaj se je kolegica iz ZDA zgražala nad parom, ki se je poljubljal na klopci v parku. Meni se to ni zdelo nič kaj motečega, njej pa je bilo izredno neprijetno. Dejansko je bil tak "hollywoodski" poljub, ne lizanje pri katerem se par skorajda poje. Takšni tudi mene motijo.
  • 0

#154 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25486 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 08 May 2012 - 03:32 PM

Mene javno izkazovanje naklonjenosti načeloma ne moti, dokler stvari ne grejo 'predaleč' oz. postanejo neokuse, težko pa opišem, kje točno vidim to mejo.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#155 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 08 May 2012 - 03:39 PM

Mene pa to zelo moti, najbolj pa v družbi. Manjša družba, pol se pa dva na polno ližeta. :AJEBEŠ: Ne toliko stvar okusa kot bontona.

Midva s fantom se pač drživa za roke, lupčka za živjo in adijo, pa kakšen na hitr vmes in to je to.
  • 0

#156 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25486 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 08 May 2012 - 03:42 PM

Ja, to v manjši družbi je mal tko (če je družba večja in ti noben ne posveča neke hude pozornosti, potem še morda). V parku, recimo, je vseeno malo drugače, in dokler folk dobesedno ne pleza drug po drugem in še kaj ... fine by me.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#157 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11075 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 May 2012 - 03:43 PM

Mene pa poljubljanje v javnosti ne moti nic. Ce vidim dva, ki si lizeta mandlje, si mislim super, blagor vama, to je pravi poljub.
  • 0

#158 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27221 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 08 May 2012 - 03:48 PM

Uffff, jaz sem bila ful težka, kar se tega tiče, sem potrebovala ful časa, preden sem fantu v javnosti začela izkazovati ljubezen (omfg, kako ogabno pocukrano mehiška-telenovelasto se to zdaj sliši, ampak jaz pod tem razumem to, o čemer je PJ pisala, torej držanje za rokice, ljubčki in te nedolžne zadeve :lol: ), mi je bilo blazno neprijetno. Kakšnih rokic in ljubčkov niti ne vidim več oziroma jih gladko spregledam, ker gre za nekaj vsakdanjega/'normalnega'/you name it, ampak ko vidim petnajstletni parček, ki se skoraj posili na pločniku pred šolo, bi najraje kaj pripomnila. Pa ravno včeraj mi je kolegica razlagala, kako je bila v kuhinji s cimrinim fantom in se pogovarjala, nakar uleti cimra in ga živalsko zaliže, o fuuuj, jaz bi bruhala zraven. Ful mi je neokusno v javnosti gledat porivanje jezika v grlo drugi osebi in lizanje po celi faci. :D
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#159 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 08 May 2012 - 03:56 PM

Mene pa poljubljanje v javnosti ne moti nic. Ce vidim dva, ki si lizeta mandlje, si mislim super, blagor vama, to je pravi poljub.


HAHA! Enako Frida. Mene tudi ne moti, ampak sama pa tega ne počnem.
Midva s fantom isto, držima se za roke (samo ne vedno), lupčka za zdravo/adijo in mogoče vmes.

Imamo pa v družbi en par, ko je fant res skos na svoji punci. Mi se samo še režimo, ker je noro smešno. Skos jo boža po nogi (to obvezno!), potem včasih še po nogi, dostikrat ji kaj šepeta v uho, pa skos jo hoče lupčkat, ampak mu ona ne pusti. Mene sicer ne moti, naj delata kaj hočeta, ampak je pa smešno, mene bi motilo če bi fant to izvajal na meni.
  • 0
Viens, reste ici!

#160 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25486 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 08 May 2012 - 03:56 PM

Zdaj prav razmišljam, kdaj sem nazadnje s kom šla z roko v roki al pa da bi se lupčkala s kom v javnosti. Menda pri 15ih, na morju, hah (se spomnim, da je šlo takrat to nekomu v nos, in sem bila potem ful zadržana kar se tega tiče).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users