Jump to content


Photo

to ni več to


  • This topic is locked This topic is locked
61 replies to this topic

#1 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 October 2005 - 06:02 PM

Ne morem več opisovat vsega, samo ne vem več kaj naj naredim in upam, da bi boste ve kaj svetovale ali pa samo pomagale kaj nardit.
Moj fant je bil vedno fuuul zaljubljen vame, in to so vsi videli in vedeli. Vsi so mislili da sva popoln par. Vse je šlihtal, dokler ni spoznal ene "prijateljice". Eno soboto sva se skregala u nulo zarad tega k sm bla lubosumna. Ona mu pošlje sms če se bosta kej dobla u ljubljani, da je kao žalostna in to in on je isto reku da je žalostn zarad mene. In pol je šou on v LJ in sta se kao pogovarjala pa tolažla, potem ga je klical njegov zlooo dobr prjatu če pride v Lipo ker je tam DJ prvič (oba sta DJ-ja) In potem je ona "prijateljica" rekla da ga lahko zapelje, pa je reku moj fant, da ne ve če bi šel, ker more naslednji dan it k meni...Nazadje sta šla v diskoteko Lipo, in ker njej ni všeč taka muzika sta šla nekam in se tm pogovarjala ure. Jz popizdim in ko zvem za to, in ga pustim. Potem čez dva dni sva že spet skp, sam mu rečem da mu ne bom odpustila. Zdej on men reče da ne morva bit več skp zato ker ni več to to kar mava midva. Da ni več prepričan da sm jz tista ta prava, da je una pa čist na pravi strani. In da v tem momentu me ma zlooo rad, ampak me ne ljubi več. Da nobene ne ljubi, da rabi sam cajt, da se zbere. Jz ne vem kaj nej si mislim, mene trga, jz sem čist dotolčena... Ampak pa mi je zagovotovil da me ni prevaral, ker si tega ne aslužim. In da me zato pros za neki časa, da se bo lahko zbistril misli, in da ko bo z mano bo 100 procent z mano u mislih. In da si jz ne zaslužm da ni tip do mene iskren. Jz ne vem kaj nej naredim, res ne vem.
  • 0

#2 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 24 October 2005 - 06:16 PM

Hm.. lej če tko pogledaš, je res bolš da si on vzame čas za razmislek, pa se odloč kako in kaj, kt pa da bi biu s tabo pa se delal kot da ni nič pa v resnici do tiste druge nekaj čutil..
Po moje, če te je meu zlo rad pa tko, si ne more kr naenkrat premislt pa kao kr naenkrat "prenehat" ljubit tebe in ljubit drugo. In bo zihr to tut sam spoznal, da je bla to sam njegova trenutna zmedenost zarad tistga prepira..

Vsi pari majo krize, vsi se prepirajo-sam se da vse te prepire tut rešt. Pust ga neki časa da premisl, pa to tut sam spozna, potem se pa pogovorta..

Vse bo še Ok wink.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#3 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 24 October 2005 - 07:29 PM

joj. revca. dej mu čas da razmisli pa ti tud sama mau razmisl o tem.


mene pa zanima kaj narediš, če si ful zmeden in ne veš če maš enga rad??? :sad11: cry.gif
  • 0
KDOR HOČE VIDETI, MORA GLEDATI S SRCEM. BISTVO JE OČEM NEVIDNO.
user posted image user posted image

#4 *anya*

*anya*

    sramežljivec

  • Člani
  • 73 posts

Posted 24 October 2005 - 08:44 PM

Počakaj da se razjasni, mislim da je tko bolš za oba. Če pač ne čuti več tistga kar je čutil prej, se pogovorta kako in kaj.
ermm.gif ermm.gif

Če si zmeden in neveš če maš enga rad, počakaš in pomisliš,kako bi bilo če te osebe ne bi bilo, če bi ga pogrešala itd. Če bi ti bilo brez njega hudo, ga imaš verjetno rada
wink.gif

vso srečo obema wink.gif
  • 0

#5 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 24 October 2005 - 08:58 PM

en pregovor-ne zapusti enega,ki ga ljubiš zaradi tistega,k ga maš rad
ni glih čist primeren,sam je res
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#6 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 October 2005 - 06:53 AM

Za tale pregovor sm mu rekla cry.gif

Punce včeraj je izklopil telefon...Vedla sem da je z njo...In ko je zahteval da je mal sam, sem mu rekla nej ne bo z njo, oz sem ga prosla in mi je reku da ne bo hodu z njo. U glavnem... Me kliče zelo dobra prijateljica z besedami "Barbi, zlo mi je žou, ne vem kako nej ti povem, joj kok mi je težko, ampak tvoj Tadej se poljublja z neko blondinko!!!!" cry.gif cry.gif "In to se zelo strastno poljubljata" Men se je sfukal v tem momentu, zahtevala sem ga na telefon da vidim kja je to to, in on meni lagano pove pač da je z Leno, da sva končala... :cryPOtem sem zahtevala njo...Ženska mi reče da to ni njena stvar in da me ni treba poslušat, in pol me ni hotla niti poslušat. Rekla sm mu da ga bom poklicala in nej uklopi telefon. Ponoči sva se že spet pogovarjala po 2uri po telefonu, kjer sem ga prosila nej bo z mano da mi da vsej šanso, da se začnem spet z njim pogovarjat...On pa mi reče sam stvari k so me direkt zadele v srce..: " Ona je moja sreča, ona je res moja sorodna duša. Ona se pogovarja z mano in so prav semšne use stvari k so name skupne" Ej pat o je men govoru...TO JE BLO MEN NAMENJENO!!! Zdej pa to govori njej!!! In da me ma še zmeri ful rad kot osebo, ampak da me ma vedno manj rad ker mu delam take scene. Kaj naj rečem staršem, kaj naj rečem prijateljem ki ne bojo mogli verjet, da je res konec..ŠE huje pa da me je zamenjal za drugo? cry.gif cry.gif cry.gif Jz ne morem več...Ne spim, ne jem...Resno samo ubijam se...Ne zmorem...ničesar...
  • 0

#7 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29197 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 October 2005 - 08:09 AM

draga bambi,

js sicer ne vem, kako to zgleda, če te nekdo pusti zarad koga druzga ... pri meni so bli vedno neki blazni dogovori in ponavadi so zdržali. zdaj sem narazen s fantom en mesec, pa se še vedno videvava in zlo zlo velik pogovarjava, jasno mi pa je, da nisva 'ustvarjena en za drugega'. vsak konec razmerja/ljubezni je težak, zato ker se je enemu pač potrebno sprijazniti z dejstvom, da ga drugi nima več rad ... glede na to, da je ta punca, s ktero je on zdaj, bla že prej njegova prijateljica, ne morem rečt, da je ona kao nadomestilo zate. že od prej jo je poznal in spoznalval očitno do te mere, da je prišel do tega, da mu ona veliko pomeni in da jo ljubi. jasno mi je, da se bo tebi s tem težko sprijaznit, ampak slej ko prej se boš morala. počasi, ampak bo šlo. zdaj ta njegova nova ženska sej je resnično mal grdo do tebe obnašala, čeprav dejansko njegove bivše punce res niso njena stvar ... ampak vsaj lepo bi ti lahko to povedala. na tvojem mestu se pa res ne bi preveč sekirala okoli tega, kaj naj rečeš staršem in ostalim. konec koncev sta bla vidva skupaj in ne oni z njim.

kar se pa onega pregovora tiče ... meni se zdi rahlo absurden. mislim, saj na začetku itak (še) ne ljubiš in vse nekako izvira iz tega, da ti je nekdo všeč ... do te mere, da ga vzljubiš in posledično ljubiš. mislim, ne moreš pač od človeka zahtevati, da te ljubi, če on ne čuti tega do tebe. zajebano, ampak resnično.

iz srca ti želim, da bi se pogumno spoprijela z nastalo situacijo. wink.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#8 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 25 October 2005 - 10:47 AM

strinjam se s Špelo, dodala pa bi, da se mu ne meči v objem, ker s tem ne dosežeš nič. prizadaneš samo sebe in to je največja škoda. tip pač ni razčistil pri sebi, in predlagam ti, da ga ne čakaš, temveč živi dalje, glej naprej in se sprosti.
jaz vem, da če bi se meni tako zgodilo, in bi dobila še eno priložnost, mu ne bi zaupala. brez tega pa razmerja ni.... sama se moraš odločiti kaj je dobro zate in ne za vaju, premisli koliko te (je) ceni(l) in ne ustraši se, nobenega dobrega ali slabega spoznanja ...
najdi si hobi, pojdi ven s prijateljicami, naj ne bo takle dogodek le izgovor za posedanje pred tv-jem in smiljenjem.

100% te podpiramo in držimo pesti IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#9 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 October 2005 - 12:32 PM

QUOTE(URŠKA)
ne meči v objem, ker s tem ne dosežeš nič. prizadaneš samo sebe in to je največja škoda. tip pač ni razčistil pri sebi, in predlagam ti, da ga ne čakaš, temveč živi dalje, glej naprej in se sprosti.
jaz vem, da če bi se meni tako zgodilo, in bi dobila še eno priložnost, mu ne bi zaupala. brez tega pa razmerja ni.... sama se moraš odločiti kaj je dobro zate in ne za vaju, premisli koliko te (je) ceni(l) in ne ustraši se, nobenega dobrega ali slabega spoznanja ...
najdi si hobi, pojdi ven s prijateljicami, naj ne bo takle dogodek le izgovor za posedanje pred tv-jem in smiljenjem.

100% te podpiramo in držimo pesti IPB Image

jz isto mislm,bambi kok časa sta bla pa vidva skupi?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#10 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23893 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 25 October 2005 - 02:29 PM

Moje skromno mnenje:

pusti ga, da se odloči, kaj želi v življenju. Ti si naredila kar si lahko, zdaj je odločitev na njemu!
Če si pripravljena čakat, med tem ko bo on "premišljeval" potem čakaj; jaz osebno bi (s težkim srcem seveda) nadaljevala življenje brez njega in če bi se kdaj odločil vrniti, bi krepko premislila ali bi ga tudi vzela. wink.gif

Namreč za ljubezen/partnersvo morata biti dva in oba ZA! V življenju vaju bi/bo čakalo še veliko preizkušenj (še večjih in težjih), ki bi/bodo testirale vajino vezo. Zato morata biti oba sigurna da je to to in verjeti v vajino vezo!

Tukaj mislim da je bolj na mestu pregovor: PUSTI ČASU ČAS!
Vem da se butasto sliši in da trenutno ne rabiš takih izjav - vendar 100% drži!

Jaz držim pesti, da bosta problem čim prej rešila na čim manj boleč način.
:thumright: Glavo pokonci punca in počakaj na sonček v življenju!
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#11 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 25 October 2005 - 02:54 PM

Ne želi si bit nazaj z nekom, ki te je tako pustil... živi naprej, če te bo poklical, te bo sam. Če ga ti kličeš, se mu boš itak samo še bolj zamerla. S tem kar si naredila (po telefonu) si se mu sigurno pokazala v slabši luči. Una njegova itak misli, da si čist prteg*** in ga "razume" zakaj ni več s tabo. Sej nočem, da se to ful grdo sliš, samo sej veš kako punce razmišljajo o "bivših" od fanta.

In če te bo kdaj poklical se lahko pogovarjata o tem, kaj je bilo, da si olajšata duši... na koncu bi ga jst lepo poslala v drugo smer. Ne zaslužiš si, da je nekdo tako ravnanl s tabo. Oprosti mu, samo ne tako, da si še kdaj z njim. To kar se je zgodilo tudi pove nekaj o vajinem odnosu. :|

Vem da ni kul in da ne moreš, ne da ne bi razlišljala, kaj bodo drugi rekli. Reči, da ne veš zakaj sta šla narazen, da moraš še razmislit. Ker nista šla samo zarad une blondinke (ona je bila samo povod). Razmisli o vsem kaj je blo, probi ugotovit, kaj je bilo narobe, nauči se kaj iz tega... in to je največ kar lahko narediš.

  • 0
Posted Image

#12 pepelka

pepelka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 25 October 2005 - 04:38 PM

Draga Barbi....me je kr pri srčku stisnl ko sm brala tvoje žalostne besede in prov predstavlam si, kakšne dneve preživljaš.
Js mislm tko: če se maš kej rada, pejt naprej v lajf-brez njega. Če se tko do tebe obnaša zdej, ni zagotovila, da se bo kdaj kasnej spet lepo do tebe obnašu. Js takim ljudem rečem: Grow up, poj se pa pejt ljubezen. rolleyes.gif
Sej bedno tkole neki ti nabijat pa pisat besede, sam če pomislš, da se on zdej lepo brezbrižno poljublja z uno žensko, pa da se do tebe obnaša kukr do nevem kerga kretena, je ta človek res svojga dnarja vredn. Na kratko: ni te vreden. In to si zapomn. Ne si dovolt, da bi delu s tabo tko. Glavo gor, pejt ga mau žurat, sprost se, pejt naprej v lajf.
Pršli ti bojo napsrot ljudje, k bojo delal s atbo tko, k si zaslužš, in k te bojo mel radi, tko kot je treba.
Drgač pa še en nasvet: ljubezenske težave se baje najbolš rešuje tko, da se zaposliš. Ni treba zdej lih iskat službe, sam tko pač da neki počneš...se bl posvetiš faksu, začneš neki delat, za kar prej nisi mela cajta..skratka: uživi svoj lajf, pa ne pustit, da ti zagreni en tak model!

v mislih sm(o) s tabo smile.gif
  • 0

#13 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 25 October 2005 - 05:20 PM

Bambi,res mi je ful hudo zate,ker sem jaz imela isto situacijo.Ko sm tole prebrala mi je šlo kar na jok,ker sm vidla svojo zgodbo.
Tud pri meni je rabil čas za razmislek in potem pripeljal drugo,...
Govoril je,da me ima še zmeraj rad...da me ne bi za nč na svetu prizadel...
Najboljši izhod so prijatelji,ki ti bodo v oporo,te bodo spet spravl v smeh.
Pri meni je že pol leta mimo pa ga še nisem prebolela. Zdaj sva kao kolega...
Najhuje pa je ,ko me je klical,ker je od prijateljev zvedu,da sem zadnje 14 dni full žalostna,ker ga je skrbelo zame!!!!!!! In sva se pogovarjala2,5 ure.Sedaj si moj veleum zopet razlaga to po svoje;očitno me ma še zmeraj rad....samo zakaj je še vedno z NJO? Sama sm si kriva,ker ga vedno pustim blizu.
Pusti ga da gre,ker samo tako boš s časoma zacelila rano.Vem,da ti je hudo,ampak bolj mu boš "težila" (zanj je prav to vsak pogovor s tabo),bolj bo prepričan,da se je pravilno odločil. Verjemu,da mu bo enkrat žal,ampak takrat boš ti že srečna v objemu nekoga,ki te bo cenil,te imel rad in te bo spoštoval,kot si zaslužiš.

Upam,da boš bolj uspešna pri prebolevanju,kot pa jaz.
  • 0

#14 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 October 2005 - 05:59 PM

Hvala, hvala.
No tragika se nadaljuje, in danes sva se videla, ker sem izprosila. ker sem mu mogla dat ene njegovr stvari in sva se dobla na kavi. Me je objeu pa use, sam ne tko k bi jz hotla. Pol sva šla na kavico, in sva se stiskala sam je reku da ne bo naredu že spet napake. Da si jz zaslužm da mi je predan 100%. Ampak men je težko ker...Ker nikoli ni bil trak...Vedno je zgledal kot da ma on mene rajš, velik rajš. In zato tega ne morem dojet. Kar mi on skos ponavlja. "Dojem Barbara" Edin kar mi je dal moč je to, ker je reku da me ma še zmeri ful rad, in da me ma bolj rad ko prijateljico. IN izvelečm iz njega, da pol pomisli na stare lepe čase in misli da me ljubi. Jz sem si rekla, da se bom potegvala za njega. Zdaj mu bom prijateljica, on bo pa meni prijatelj. Zelo dober. Ker sem vse prijatelje izgubila, ker sem živela itak sam zanga in se družla sam z njim. On je pa men reku da rab čas... Da ga potem samo še bolj živciram, ampak JZ GA NE MOREM PUSTIT NA MIRU! cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif Jz bom lezbika laugh.gif
  • 0

#15 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 25 October 2005 - 06:50 PM

Bambi, boljše da si lezbijka....samo pusti ga na miru. biggrin.gif

Jaz sem imela tudi veliko krizo, saj sem tudi tu pisala o tem. No, pri naju ni bilo tretje osebe.
Bolj kot mu boš 'težila' slabše bo - sigurno, niti prijatelja ne bosta več. Ko sva midva imela krizo (letos poleti), sem šla za 4 dni sama s prijateljico na morje....in zgleda da je fajn premislil takrat, jaz pa sem se že skoraj navajala na misel da bom sama. Niti telefona nisem imela s sabo (na srečo sem ga pozabila doma), sicer vem da bi stalno ga klicala in mu težila. Niti ko sem prišla domov, ga nisem takoj poklicala. Je pa trajalo še kakšen mesec, preden sva se pogovorila. V tem mesecu pa sem bila skoraj 'nevidna', čeprav sva bila vsak dan skupaj, ampak je videl, da se lahko imam fajn tudi brez njega.......v vsem tem pa je bilo tudi nekaj dobrega - spoznala sem kje sem delala napake......Zdaj sva skupaj in imava resnično medene tedne.

Pusti času čas. Pojdi k frizerki, razvajaj se do onemoglosti........Saj ti je že sam povedal: zaslužiš si, da ti je 100% predan, on pa to ni. Če pa se bo kdaj premislil, boš po vsej verjetnosti imela ob sebi drugega sončka.

Bambi, koliko časa pa sta bila skupaj?
  • 0

#16 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 25 October 2005 - 06:53 PM

QUOTE(pepelka)
Draga Barbi....

a ni bambi???
  • 0
KDOR HOČE VIDETI, MORA GLEDATI S SRCEM. BISTVO JE OČEM NEVIDNO.
user posted image user posted image

#17 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 25 October 2005 - 06:56 PM

Hjoj ime ji je Barbara. wink.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#18 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 25 October 2005 - 07:02 PM

biggrin.gif oops.gif oops.gif oops.gif biggrin.gif ups
  • 0
KDOR HOČE VIDETI, MORA GLEDATI S SRCEM. BISTVO JE OČEM NEVIDNO.
user posted image user posted image

#19 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 October 2005 - 07:29 PM

Barbara mi je ime, tako zvana Barbi ali Bambi ;) Ja, ampak kako me je objeu cry.gif Kako me je z noskom, nej ne bom žalostna cry.gif Zdej sem ga že spet klicala in mi je ugasnu mobitel cry.gif Jz ga ne bi klicala, če ne bi vedela za tretjo osebo. Ampak ko vem da je!!! In to me žge, to me trga... cry.gif Hočm bit z njim prijateljica, ampak vseeno mislimd a bo prepozno ker ga bo čist omrežila.... Pa še danes mi je rkeu da me ima rad več kot prijateljico cry.gif Samo da midva...da to ni to to.
  • 0

#20 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 25 October 2005 - 08:02 PM

Joj Bambi, tako se mi smiliš. Res. sad.gif

Samo ne ga klicat, potrudi se, verjamem da je težko, ampak boš videla, čez nekaj dni bo bolje. Pusti mu naj zadiha, s tem ko ga kličeš, ga samo odvračaš od sebe. Delaš škodo obema.
Če se je odločil, da bo raje z tisto drugo punco, boš morala prej ali slej to sprejet....prej ko sprejmeš, bolje bo zate.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users