Jump to content


Photo

House of Cards


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15345 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 02 May 2013 - 08:40 AM

Začela sem loudat House of cards - videla sem reklamo na kanalu A se mi zdi, pa še Spacey špila in ocena na imdb je kar huda.

 

http://www.imdb.com/...6010/?ref_=sr_1

 

Je katera že kaj gledala, od tega?Mnenja dobrodošla.


  • 0
 

#2 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15345 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 03 May 2013 - 07:50 AM

Ok update. Ta serija (hosue of cards) JE TKO DOBRA. Zarad Spacey-a. Fak no kako ta tip dobro igra - vsaj meni.

Hkrati pa naj poudarim, da nimam pojma o čem se gre, dejansko razumem 10% serije. Gledam drugi del in mi je jasno samo tko, okvirno, ful je oseb, ful je politično, ful izrazov ne razumem...Recimo ok, vem da je secretary of state ful pomemben položaj - vem kaj je direktni prevod v slovenščino, ne vem pa kaj je to pri nas? Državni sekretar? Al kaj za vraga?

 

:\ Skratka priporočam ogled, mogoče vam bo še ful boljše kot je meni. Mogoče bom začela bolj dojemat vse skupaj skladno s številom ogledanih delov.


  • 0
 

#3 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 03 May 2013 - 04:55 PM

Ok update. Ta serija (hosue of cards) JE TKO DOBRA.  Hkrati pa naj poudarim, da nimam pojma o čem se gre, dejansko razumem 10% serije. 

 

 
 
:worthy1:
 
Minister za zunanje zadeve je to, drugače. 

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 May 2013 - 04:56 PM

Že loadam.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15345 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 03 May 2013 - 08:32 PM

Kinky ja no hvala za sarkastičen smajli :\

Samo men je spacey že sam po sebi tako fascinanten in dober igralec da mi je popolnoma vseeno če ne razumem nič, čist sem začarana ko ga samo poslušam.

 

Okej, hvala za to, sem zdaj pogledala 4 dele pa mi je dosti bolj jasno kaj dogaja.


  • 0
 

#6 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15345 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 17 May 2013 - 11:07 AM

Jaz ponovno hvalim House of cards, zdaj mi je jasno vse, prvo sezono sem pa tudi pogledala.

 

Claire mi je pa tako hot da ni za povedat.


  • 0
 

#7 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13831 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2014 - 07:45 AM

Trenutno gledam House of cards.

Igra Kevin Spacey, producent je Fincher. Dogaja se v visoki ameriški politiki. Meni je zelo všeč!

http://www.imdb.com/title/tt1856010/


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#8 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23646 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 06 February 2014 - 09:20 AM

^^ jaz sem pogledala par delov in mi deluje super. Problem sem imela, ker nisem snela podnapisov in sem se precej lovila. Enkrat moram dobit podnapise in štartat od začetka.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#9 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13831 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2014 - 09:50 AM

Ja, se strinjam. Jaz imam angleške podnapise, brez bi težko gledala, ker Spacey ful momlja.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#10 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15345 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 23 February 2014 - 01:22 PM

ne vem če je katera omenila, da je zunaj cela nova sezona House of cards.

Na prvi del lahko rečem samo "Fuck i did not expect that."

VREDNO GLEDAT!


  • 0
 

#11 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 23 February 2014 - 02:14 PM

Gledam 1. sezono in mi je relativno vsec. Ni mi top shit, je pa cisto solidna.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#12 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15345 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 26 May 2015 - 07:44 AM

House of cards je zakon. Če je še katera, ki slučajno ne gleda.

Ravno počasi grizem tretjo sezono. Kevin Spacey je res vrhunski igralec.


  • 0
 

#13 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13831 posts
  • Gender:Female

Posted 26 May 2015 - 07:47 AM

Sva jo že pogledala. Me je pa 3. sezona razočarala, prvi dve sta bili mnogo boljši.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#14 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45508 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 February 2016 - 08:45 PM


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users