Jump to content


Photo

mehiške restavracije


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 29 May 2006 - 12:48 PM

a kdo pozna kakšno res dobro mehiško restavracijo?
  • 0

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 May 2006 - 01:24 PM

.
Veliko jih hvali Joe Penas-a ( http://www.joepenas....nt/slo/home.asp ), zame je to najslabša mehiška restavracija v Ljubljani (nekaj prvih obiskov je bilo znosnih, potem je pa šlo s kvaliteto še samo navzdol). Hrana povprečna, sploh glede na cene, ki so kar visoke. Večinoma se na krožniku znajde ogromno solate, mesa je le za vzorec (sploh, če greš jest na bone). Ambient krneki..... jaz se tam počutim utesnjeno. Kelnarji neupravičeno naduti..... saj so samo kelnarji, ne znanstveniki..... resnično ne vem, na podlagi česa imajo goste za gledat tako zviška.

Meni je najbolj všeč (tudi lahko na bone) Cantina Mexicana ( http://www.cantina-m...estaurantes.si/ ). Velikokrat treba čakat na mizo, ampak se splača. Hrana zelo okusna..... dejansko se lahko ornk naješ (tudi za bon), osebje izredno prijazno, ambient fleten. Splača se probat tudi koktajle.... cene primerne.

Če se hočem malo razvajat, pa grem v Mexico 1867 ( http://www.mexico1867.com/ ), ponudba dobra in predvsem izredno okusna, osebje prijazno, cene med višjimi.

Pa še Imperio Mexicano v CityParku ( http://www.imperio.si/ ). Bila parkrat na bon, ene parkrat tudi ornk razočarana..... hrana prav nič mehiška, ampak krneki. Kelnarji izredno naduti in neumni študenti, na postrežbo čakaš kot norc, hrana torej ne preveč dobra, cene povprečne, ambient pač primeren temu, kjer se gostilna nahaja.




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 29 May 2006 - 01:31 PM

hvala!a poj ti j na splošn všeč mehiška hrana? jz še nism bla v nobeni m.r., ampak bi rada šla, zato pa tut sprašujem to. smo pa doma enkrat probal tortille pa 3 različne nadeve. pa so ble prve tri kr ql, poj pa ne več (prepekoča omaka laugh.gif oops.gif )
  • 0

#4 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31316 posts
  • Location:Primorska

Posted 29 May 2006 - 05:24 PM

Jst sm tud za Cantino mexicano, ful mi je dobro tam za jest!! tongue.gif
takoj zdej bi se prestavla tja, če bi blo možno, hehe..

zadnjič sem prijateljico nahecala, da se je fuul najedla in mi je še naslednji dan jamrala, da je sita. biggrin.gif

Ampak jaz ponavadi jem le tortilje, kaj drugega mi ni lih..da bi neko meso jedla,
te tortilje so mi pa zakon, sploh onidve s piščancem, papriko, koruzo, sirom, zapečeni s sirom, zraven pa dobiš še krompirček, solato..ma ful dobro, res! tongue.gif
  • 0

#5 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45617 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 May 2006 - 08:44 AM

No jaz sem jedla večkrat v Galebu in v Takosu in ugotovila, da mi mehiška hrana ni všeč. Razen čipsa z omakami. biggrin.gif Ampak sicer so sošolci in prijatelji, ki zahajajo v Takosa zadovoljni z hrano - ful manj pa z natakarji (sploh če ješ na bone se obnašajo tako kot da si jim zadnja briga).
  • 0

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 May 2006 - 12:12 PM

QUOTE(sahara)
hvala!a poj ti j na splošn všeč mehiška hrana?

Ja, mi je všeč!

Ko sem v CM, si skos naročim TAQUITOS CON POLLO - marinirani piščančji rezanci, oviti v tortillo in nežno ocvrti. Postreženi z domačimi salsami. Njami.
IPB Image

Drugače so mi pa dobri Sticky Fingers, piščančja paella, pa raznorazne tortilje (mesne in brez fižola). V CM imajo tudi izvrstne koktajle.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 30 May 2006 - 03:25 PM

ja, sam jz sm vegetarjanka, tko da bi ble zame bl kšne jedi s sirom al pa zelenjavo primerne. sj morm zj en dan it probat, pa bom sporočila, kako se mi je zdelo.
  • 0

#8 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 08 June 2006 - 01:27 PM

QUOTE(Jenna)
Če se hočem malo razvajat, pa grem v Mexico 1867 ( http://www.mexico1867.com/ ), ponudba dobra in predvsem izredno okusna, osebje prijazno, cene med višjimi.  


Ja, odlična restavracija z odlično hrano in simpatičnim osebjem. Ravno za soboto zvečer sem rezervirala mizo za dva. biggrin.gif
  • 0
IPB Image

#9 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31316 posts
  • Location:Primorska

Posted 08 June 2006 - 03:14 PM

Nama pa tam ni bilo všeč.. ermm.gif niti okus hrane niti postrežba, pa tud ambinet ne.

Meni je neprimerno boljša Cantina mexicana. tongue.gif
  • 0

#10 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 08 June 2006 - 06:20 PM

QUOTE(_M_)
Nama pa tam ni bilo všeč..  :? niti okus hrane niti postrežba, pa tud ambinet ne.  

Meni je neprimerno boljša Cantina mexicana.  :P


pridružujem se mnenju.
  • 0

#11

  • Guests

Posted 08 June 2006 - 09:19 PM

Meni je pa glih Cantina obup. Najbolj neprijazni natakarji, kar sm jih kjerkoli srecala.
Se po moji oceni ne more kosat s Penjasom!
  • 0

#12 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29193 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 June 2006 - 09:51 PM

QUOTE(Ka)
QUOTE(_M_)
Nama pa tam ni bilo všeč.. ermm.gif niti okus hrane niti postrežba, pa tud ambinet ne.

Meni je neprimerno boljša Cantina mexicana. tongue.gif


pridružujem se mnenju.


podpis.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#13 Manola

Manola

    sramežljivec

  • Člani
  • 38 posts

Posted 08 June 2006 - 10:43 PM

jaz sem do zdaj jedla v Galebu, Tacosu in Rico Torresu, pa mi je bilo najbolj všeč v Galebu (chimichange :notworthy: ) Tacos pa je obuuuup, kolegica je celo dobila neko muho v juhi :protest:
  • 0
Ni nam lahko!

#14 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 10 June 2006 - 11:10 AM

Mehiško (in ameriško) hrano nudijo tudi v Wild West Saloon-u, na Tržaški nasproti gimnazije Vič.
Nikoli ni tako zelo zasedeno, da bi se moralo čakat na mizo, je se lahko tudi zunaj. Ambient tak-tak (na steni visi bizonova glava, pa razne kože živali, indijanska peresa, skratka raj za vegeterijance biggrin.gif ), mene moti edino to, da med mizami ni nobenih pregrad...
Hrana je res za vseh deset obliznit, porcije ubitačne, poceni, tudi te ne gledajo zgrda če ješ na bon. Mene tam že kar poznajo, ker je fax v isti ulici in se dostikrat s sofaxščani nabašemo v Salona wink.gif .
Če ješ na bon izbiraš med 10imi menuji - 5 vegi in 5 mesnih. Izibraš med tortiljami (ki so ogromne in ful okusne :!: ), Sticky Fingers, nekim zelenjavnim krožnikom (kar v redu, ampak res ne maram zelenjave z žara), burgerji in pomfrijem, in še in še. Sladice so tudi res dobre.
Če se vam da peljat malce izven centra morate prit v Salon, ne boste razočarane wink.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#15 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 June 2006 - 01:42 PM

QUOTE(crna)
Mehiško (in ameriško) hrano nudijo tudi v Wild West Saloon-u, na Tržaški nasproti gimnazije Vič.


Jaz osebno pa nad Wild Westom nisem bila navdušena. Hrana niti ni tako slaba, samo je bila postrežba obupna: dolgo smo čakali, ženska je najprej pozabla kaj smo naročili, nato se je zmotla, meni osebno ni bilo glih všeč. Probala sem, več pa ne bom šla tja.
  • 0

#16 anakonda

anakonda

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts

Posted 10 June 2006 - 03:37 PM

Ce gres v city park v imperio mex. in narocis Maximillian kroznik, ti definitivno ne bo zal, ker je res dobro!

Za cantino pa se nevem, ampak glede na te pohvale bom sla defintivno kmalu probati.
  • 0
kace so kot zvitorepke

#17 Inči

Inči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 295 posts
  • Location:Zasavje
  • Interests:vse po malem

Posted 10 June 2006 - 04:43 PM

Jst grem velikokrat na bone v cantino jest in je rs odlično. Tut procije so dost velike. Sam doskrat je gužva not pa je treba mal počakat...sam se vsekakor splača biggrin.gif
  • 0

#18 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31316 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 June 2006 - 06:17 PM

ja, porcije so men v cantini ogromne!!

Uni dve tortilji, ki ju ponavadi jem, sta prov tumač! cry.gif Sam kaj, ko je tok dobro,da se res pomatram vse pojest! biggrin.gif
  • 0

#19 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 12 June 2006 - 11:50 AM

Torej, Jenna me je prosila da pokomentiram obisk v mehiški restavraciji Mexico 1867. Torej, bilo je super. Za predjed sva naročila tacose z nacho sirom. Njam njam. Nato pa sva si privoščila menu za dva (ne vem točno kako se imenuje, mislim da je Tortillas combinados), kjer dobiš vsakega malo. Full se naješ, v bistvu sploh nisva mogla vsega pojest, še za sladico ni blo več prostora. biggrin.gif V glavnem: super in še enkrat super. Tako dobre hrane ne ješ ravno vsak dan. wink.gif Priporočam!
  • 0
IPB Image

#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 June 2006 - 05:42 PM

.
Tnx za poročilo! IPB Image

In ja, taki menuje znajo biti prav slastni, ker vsakega malo probaš. Kaj pa je kaj blo gor? Mater, se radovedim. biggrin.gif



.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users